O kancelarii

KIM JESTEŚMYNiwińscy Kancelaria Prawnicza została założona w 2011 r.

Zespół kancelarii cechuje profesjonalizm, doświadczenie i świeże spojrzenie na zagadnienia prawno-biznesowe.

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz analiza jego potrzeb, pozwala nam na zaoferowanie najlepszych rozwiązań prawnych.

Staramy się świadczyć usługi prawnicze na najwyższym poziomie wykorzystując wiedzę prawniczą oraz umiejętności analityczne i doradcze.

https://www.niwinscy.pl/wp-content/uploads/2019/04/sr_20180518_185-2.jpg

Wspólnicy Kancelarii:

Do zespołu kancelarii należą aplikanci adwokaccy i radcowscy. Kancelaria prowadzi również stałą współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin prawa, w zależności od potrzeb naszych Klientów.

https://www.niwinscy.pl/wp-content/uploads/2019/04/piotr.jpg

ADWOKATPiotr Niwiński

Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, pracownik kilku renomowanych warszawskich kancelarii oraz działu prawnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził zajęcia z prawa autorskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie procesowym, prawie autorskim, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie ochrony zabytków.
Ekspert z szerokim doświadczeniem w obsłudze prawnej wydarzeń i produkcji artystycznych.

https://www.niwinscy.pl/wp-content/uploads/2019/04/danuta.jpg

RADCA PRAWNYDanuta Niwińska

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, posiada wieloletnie doświadczenie pracy w organach administracji publicznej, dużej korporacji międzynarodowej.

Specjalizuje się w zakresie prawa administracyjnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i prawa nieruchomości. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną wielu podmiotów gospodarczych oraz wspólnot mieszkaniowych i firm zarządzających nieruchomościami. Ponadto, reprezentuje klientów indywidualnych w sporach sądowych, postępowaniach kontrolnych i mediacjach, w tym we wszelkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego.

Niwińscy Kancelaria Prawnicza
Danuta Niwińska Piotr Niwiński S.C.

ul. Wspólna 73 lok. 15
00-687 Warszawa

tel: 22 464 88 84
tel. kom: 500-518-501
e-mail: kancelaria@niwinscy.pl

Godziny pracy kancelarii: 9-17

https://www.niwinscy.pl/wp-content/uploads/2019/05/mapka.png